Restaurace Adria v SemilechTrhákTrhák

DOBRO DOŠLI  - Vítáme Vás

Příjměte pozvání do středomořské restaurace a pizzerie v Semilech a vyberte si z balkánských specialit vařených tradičním způsobem připravovaných z čerstvých surovin. Restaurace je vhodná pro pořádání firemních večírků, oslav, výročí, srazů i svateb nebo jen pro klidné posezení s přáteli u skleničky dobrého  moravského  či  chorvatského vína. Restaurant Adria se pyšní kapacitou 70 míst a v letní sezoně s příjemnou zahrádkou 100 míst.

Můžete si vybrat ze stálého jídelního lístku či ze specialit dne, které pro vás neustále obměňujeme. Naleznete výše.
.

Těšíme se na Vaší návštěvu! Kolektiv Restauran ADRIA

Dobrou chuť.

Prijatno.

Dobar tek.

      Rezervační formulář

 

 

Prostředí restaurace

Středomořské a balkánské speciality

Pravá pizza z kamenné pece

Restaurant ADRIA nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí, které je odděleno na kuřácký a nekuřácký prostor. Interiér si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Hrdostí balkánské kuchyně je především gril se spousty masových specialit, kterému vévodí PLESKAVICE a ČEVAPI. Hlavní charakteristikou balkánské kuchyně jsou čerstvé ingredience, světoznámý balkánský ovčí sýr, tetovské bílé fazole " TAVČE GRAVČE", čerstvé jehněčí, telecí a vepřové maso, speciální domácí koření, sušené pálivé papriky a pečené kapie.Vše je samozřejmě propíráno kvalitní pálenkou RAKIJÍ neuvěřitelných příchutí jako je ořechovice, hruškovice, travárice, vinovice a slivovice.

Teplo restuarace vytváří mimojiné prává kamenná pec, kde připravujmeme pizzu dle vlastní receptury, pravý bosenský chléb a jiné zapečené pokrmy jako Tavče gravče, Mučkalica, Ryba v mořské soli, pečené brambory a další.

Mix gril Pizza v Semilech